Home
O nas Szukaj Pomoc Ludzie Ogłoszenia Artykuły Blogi Czat Wydarzenia Pliki Fora Grupy Nowości Zdjęcia Ankiety Więcej
 
O nas
Serdecznie witamy!

MLM.PL wystartował! Oczekiwany i pożądany, niezależny i obiektywny Portal Niezależnych Przedsiębiorców Biznesowych MLM, którego ideą jest promowanie wartości Multi-Level Marketingu bez podzialu na / i ponad różnicami marek systemów MLM.

Portal powstał dzięki pracy i zaangażowaniu wielu osób i firm, na sercu których leży dobre imię naszej branży. Zapewniemy, że MLM.pl zachowa niezależność wobec Dystrybutorów i Firm MLM, będziemy działać obiektywnie i bez kierowanego promowania żadnego istniejącego systemu. Wierzymy, że partnerstwo i wspólna wizja rozwoju MLM w Polsce są możliwe.

Zapraszmy - dołącz do nas już dziś!

____________________________________
Uwaga!

Pomimo niedokończonych prac całościowych nad wizją i funkcjonalnością serwisu postanowliśmy uaktywnić MLM.pl w aktualnej wersji - czyli odsłona Nr 1: portal społecznościowy. Już wkrótce pojawi się pierwsza zajawka związana z działalnością medialną MLM.pl. Wierzymy, że wielu z Was dołączy do Nas, by razem budować największą społeczność MLM w Polsce. Za nieścisłości i błędy przepraszamy, zrobimy wszystko, by w najbliższym czasie Portal działał pełną parą!
O nas